Česky English
Deutsch Español Français Polski Pусский

Společnost

Společnost Interbubak s.r.o. je přední český a evropský výrobce kvalitních sofistikovaných přenosných loutkových divadel nabízejících řadu unikátních a inovačních, ale zároveň i jednoduše použitelných, prvků a předností.

Přenosná loutková divadla Interbubak jsou určená pro školy, školky, dramatické kroužky a aktivní rodinnou zábavu, zkrátka pro všechny, kteří chtějí přinášet dětem radost.

To bylo tak ...

Myšlenka, nápad vyrobit přenosné loutkové divadlo, se zrodila již v roce 1999, kdy autor divadla z důvodu absence podobného produktu na trhu vyrobil první prototyp přenosného loutkového divadla pro své děti. V roce 2006 se tato myšlenka změnila v aktivní plán a vizi vyrobit a uvést na český a světový trh kvalitní a špičkově vybavené loutkové divadlo, které by svým uživatelům nabídlo nejen řadu unikátních a inovačních předností, ale zároveň i jednoduchou obsluhu. Následovalo dvouleté období intenzivního vývoje, vylepšování a testování. Tato snaha vyústila v roce 2009 v založení společnosti Interbubak s.r.o., v registraci patentu a ve výrobu první série modelu Interbubak Classic.

Interbubak Classic, tato česká novinka, byla v únoru 2010 úspěšně uvedena na trh na největší světové výstavě hraček “Spielwarenmesse International Toy Fair“ v Norimberku.

V červenci 2011 firma uvedla na trh nový model divadla – Interbubak Basic.

V únoru 2012 firma modelem Interbubak Basic Led doplníla řadu Basic výkonným Led osvětlením.

V letech 2012 až 2014 se divadla Interbubak staly oblíbeným divadlem českých umělců. Jeho kvality tak doma mohou využít mezi jinými například Karel Gott, Vojta Dyk, Michal Žáček nebo Marcel Woodman.

V roce 2014 firma rozšířila výběr loutek nejoblíbenější řady Růžička na 34 pohádkových postav.

Naše společnost ve spolupráci s českou ambasádou v Londýně podpořila svými divadly v květnu 2014 padesátý pátý ročník World Market CFAB v Londýně – mezinárodní charitativní veletrh.

V roce 2016 firma rozšířila výběr loutek na 44 pohádkových postav a v prosinci uvedla na trh nový model Interbubak Maximus.

Kreativní skupina

  • Ing. Martin Menšík – technického řešení divadla, návrh scén,obalu, manuálu.
  • Vladimír Biolek – originální malba kulis.
  • MgA. Petr Nenička – design obalu a manuálu pro model Classic.
  • Robert Návrat – design obalu a manuálu pro model Basic.
  • Pavel Zuchnický – titulní fotografie.
  • Mediafabrica s.r.o. – webová prezentace.

© Interbubak s.r.o. | vyrobila: MediaFabríca