Česky English
Deutsch Español Français Polski Pусский

Přenosné loutkové divadlo Interbubak

Co je divadlo Interbubak Classic a pro koho je určeno?

Divadlo Interbubak Classic je sofistikované přenosné loutkové divadlo určené pro hru rodičů dětem, učitelů žákům a starších dětí (14+ viz. bezpečnost) mladším dětem pod dohledem dospělé osoby. Toto divadlo se tedy uplatní především ve školkách, školách, dětských domovech, rodinách, divadelních kroužcích a všude tam, kde chcete dětem přinášet radost.

Typy vybavení

Společnost Interbubak s.r.o. prodává loutkové divadlo v těchto typech vybavení:

Loutkové divadlo Interbubak Classic

Kompletní loutkové divadlo. Set neobsahuje loutky. Vzhledem k velké nabídce loutek, zvláště na českém trhu, a nutnosti velkého počtu specifických loutek pro jednotlivé hry, je základní provedení loutkového divadla Interbubak Classic bez loutek. Vycházeli jsme z aktuálního stavu, kdy většina rodin, školek, zájmových divadelních kroužků již vlastní řadu loutek a maňásku či upřednosňuje některý druh loutek jak po stránce technické, tak po stránce materiálové. Optimální velikost loutek je 16 cm. Kontakty na doporučené loutkaře najdete v kategorii loutky.

Loutkové divadlo Interbubak Classic Plus

Kompletní loutkové divadlo Interbubak Classic doplněné sadou loutek.

Sada Classic Plus A obsahuje 16 loutek a 2 maňásky od předních českých loutkařských firem: 6 loutek firmy BS Model s. r. o., 2 loutky firmy Gerlich Odry s. r. o., 2 loutky firmy Růžička a 2 maňásci firmy Noe s. r. o.

  • různorodost loutek

Sada Classic Plus B obsahuje 16 loutek firmy Gerlich Odry s.r.o. a 2 maňásky firmy Noe s. r. o.

  • celodřevěné loutky

Sada Classic Plus C obsahuje 16 loutek firmy Růžička a 2 maňásky firmy Noe s. r. o.

Sada Classic Plus Start obsahuje 6 základních loutek firmy Růžička.

© Interbubak s.r.o. | vyrobila: MediaFabríca